УВАГА !!!

Дата: 28.05.2021 16:32

Фото без опису  На виконання рішення колегії Херсонської обласної державної адміністрації  від 10 березня 2021 № 7 «Про підготовку  та проведення в області курортно-туристичного сезону 2021 року», листів Міністерства охорони здоров’я України від 28 січня 2021 року № 26-04/2660/2-21 та ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» від 09 лютого 2021року №28/672/21, відокремлений структурний підрозділ Скадовський міжрайонний відділ ДУ “Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України" розпочав здійснювати моніторингові дослідження морської води .

У травні місяці було відібрано та досліджено 40 проб морської води на мікробіологічні показники та 35 проб на санітарно-хімічні показники. Середній  індекс лактозо-позитивної кишкової палички  – 256 КУО/дм³, при нормі 5000.  Колі-фагів та патогенної мікрофлори в пробах не виявлено.

Розчинений кисень від 8,3 до 9,2 мг/ дм³ (норма - більш 4). Біологічне споживання кисню  (БСК-5) – 0,82-1,18 мгО2/ дм³ (норма – не більше 3).

При лабораторних дослідженнях стічної рідини з побутово-фекальної каналізації очисних споруд м. Скадовська – відхилень за мікробіологічними показниками  не виявлено.

За інформацією відокремленого структурного підрозділу Скадовського міжрайонного відділу ДУ “Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України».