Готуємося до зустрічі дітей для оздоровлення та відпочинку

Дата: 27.05.2021 17:33

Фото без опису    27 травня 2021 року робоча група з перевірки готовності до відкриття та функціонування закладів оздоровлення і відпочинку на території Скадовського району оглянула чотири  дитячих заклади оздоровлення та відпочинку в м.Скадовськ, а саме: позаміські заклади оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір ім.І.Голубця» та «Романтік», дитячі оздоровчі табори «Веселка» та «ім.Ю.О.Гагаріна».

Усі дитячі заклади розташовані на березі затоки Чорного моря у м.Скадовськ, мають житлові корпуси із зручностями на поверхах, затишні кімнати на 4-5 чол., бібліотеку, дискоцентр, спортивні майданчики, кімнати гурткової роботи, пляжі, медичний центр, власні їдальні, душові, концертно-розважальний майданчик, автономне кабельне телебачення, пахучу зеленню насаджень і квітів територію.

У перевірених закладах забезпечено дотримання санітарних та протипожежних вимог, протиепідеміологічних заходів в умовах карантину під час оздоровлення та відпочинку дітей.

Робота в даному напрямку триває.