Заклади району активно готуються до оздоровчого сезону

Дата: 26.05.2021 17:55

Фото без опису  Оздоровчі заклади Скадовського району активно готуються до курортного сезону 2021 року та докладають зусиль для забезпечення максимального повноцінного, ефективного оздоровлення та відпочинку.

26 травня 2021 року робоча група з перевірки готовності до відкриття та функціонування закладів оздоровлення і відпочинку на території Скадовського району,  очолювана заступником  голови районної державної адміністрації Валентиною Головатою обстежила три оздоровчі заклади, а саме: позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Прибрежний» Товариства з обмеженою відповідальністю «Прибрежний»  в смт.Лазурне, Товариство з обмеженою відповідальністю «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Бригантина», Товариство з обмеженою відповідальностю «Дитячий лікувально –оздоровчий комплекс Сузір’я Таврії».

Фото без опису     Фото без опису

У всіх закладах доглянута територія з тінистими алеями і розаріями, розвинена інфраструктура спортивних споруд, хороші умови проживання, харчування,  медичного обслуговування.

Робота в даному напрямку триває.