Про забезпечення діяльності служб у справах дітей щодо захисту прав дітей

Дата: 26.05.2021 17:39

Фото без опису    25 травня 2021 року  під керівництвом начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації Афанасьєвої Людмили Іванівни за участі заступника голови районної державної адміністрації  Головатої Валентини Андріївни, працівників служб у справах дітей обласної, районної державної адміністрації, відбулася зустріч за круглим столом з питання «Про забезпечення діяльності служб у справах дітей щодо захисту прав дітей», з надання методичної допомоги начальникам новостворених служб у справах дітей Скадовського району об’єднаних територіальних громад, на якій була скерована діяльність даних служб в напрямках соціального захисту прав дітей.

Методична допомога була продовжена відповідно до запитів та потреб  працівників служб у справах дітей у формі конструктивного діалогу в малих тематичних групах.

Для батьків, які перебувають  у складних життєвих обставинах проведені тренінги по виробленню навичок виходу із кризових ситуацій, збереженню родинного тепла, прищепленню соціальних і побутових навичок, необхідних у самостійному житті дітям.

Фото без опису     Фото без опису