Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 26.05.2021 17:09
Кількість переглядів: 185

 Станом на 09.00 годину 26 травня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковані 1386 осіб.

 З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 931 осіб. За добу захворіла 1 особа (дитина).

898 осіб побороли недуг.

У 2021 році 39 осіб померли. З початку пандемії померли 53 особи.

На самоізоляції під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 51 осіб з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 275 контактних осіб.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 14 осіб, хворих на COVID-19, із них:

Скадовський район:

-    1 дитина (м. Скадовськ)

-    1 жінка, 1 чоловік (с. Антонівка)

-    4 жінки, 2 чоловіка (с. Широке)

            Каланчацький район:

-    1 дитина, 1 чоловік (смт Каланчак)

-    1 жінка  (с. Новопавлівка)

-    1 чоловік (с. Олександрівка)

-    1 жінка (с. Бабенівка-1)

За минулу добу госпіталізованих (підтверджених) 2 особи, виписаних 5 осіб, померлих не було.

 

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» перебуває на стаціонарному лікуванні 5 хворих на COVID-19.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні 42 хворих на COVID-19 та на самоізоляції знаходиться 41 особа. 

За інформацією ВСП «Олешківський міськміжрайонний відділ ДУ Херсонський ОЛЦ МОЗ України » Голопристанськогоайонного відділення лабораторних досліджень за добу виявлено 9 осіб хворих на COVID-19.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 34 особи з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 135 контактних осіб, за добу виявлено 1 хвору особу на COVID-19.

Станом на 26 травня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» було відібрано 29 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від амбулаторних хворих  та комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» було відібрано 10 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від стаціонарних хворих. В комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» було відібрано 10 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. Комунальним некомерційним підприємством «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 6 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

 

З початку пандемії в районі зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу  та 1 молодшого медичного персоналу 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

12 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер, 1 - знаходиться на стаціонарі та продовжує лікування. По 5 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 2 випадки – не пов’язані з виробництвом, 3 випадки (2 сестри медичні терапевтичного відділення та 1 рентгенлаборант) – пов’язані з виробництвом, інші – 11 випадків знаходяться на розгляді Фонду соціального страхування України.

На сьогоднішній день киснева станція перебуває на технічному огляді. За добу використано 11 балонів кисню, отримано 50 балонів, залишок становить 59 балонів.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора