Любити природу – означає не лише милуватися її красою

Дата: 25.05.2021 11:04

Фото без опису    24 травня у всій Європі святкується Європейський день парків. Дата була обрана у зв’язку з тим, що саме 24 травня 1909 року в Європі створили перші Національні парки - це були дев'ять Національних парків, заснованих в Швеції.

Свято організували з метою підвищення статусу заповідників Європи, а також для суспільної підтримки їх роботи.

Цього дня проводять численні заходи на території і довкола заповідників, щоб привернути увагу до краси природи парків та її культурного надбання, висуваючи на перший план їхній захист як сьогодні, так і в майбутньому.

Саме у Європейський день парків, керівництво та працівники районної державної адміністрації провели акцію з благоустрою, аби підтримувати чистоту та порядок у місті.

Фото без опису

Під час толоки державні службовці упорядкували територію навколо будівлі установи та в міні-парковій зоні. Спільною працею прибрали сміття та зробили чистку дерев і кущів. Обсяг робіт виконаний цього дня чималий, адже спільними зусиллями робиться добра справа, особливо коли бачиш її кінцевий результат.

Фото без опису