Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулося засідання районної спостережної комісії

Дата: 25.05.2021 10:40
Кількість переглядів: 191

   21 травня 2021 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації, за участю членів комісії та запрошених учасників, відбулося засідання районної спостережної комісії.

 Першим розглядалось питання можливості направлення, разом з уповноваженим органом і установами виконання покарань, подання до суду про умовно-дострокове звільнення засудженого .

Особливу увагу учасники засідання  приділили проблемним питанням, які виникають під час реорганізації відділів соціального захисту населення у новостворених громадах району, зокрема, питанню соціальної адаптації засуджених під час підготовки до звільнення з місць позбавлення волі, відновленню документів, що посвідчують особу громадянина України, можливості надання житла, проблемі реєстрації осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі та розглянули можливі шляхи їх вирішення.

         Людина, яка звільняється з місця відбування покарання і повертається до звичайного життя, повинна пройти адаптацію в суспільстві та має отримати всебічну підтримку і допомогу з боку органів влади. Це надасть можливість кожній звільненій особі в подальшому уникнути конфліктів із законом та вести здоровий та правосвідомий спосіб життя.

Також членами комісії було рекомендовано відділу соціального захисту населення Скадовської міської ради ініціювати питання щодо можливості створення у Скадовській територіальній громаді притулку для категорій осіб без постійного місця проживання та постраждалих від насилля в сім’ї.

Підводячи підсумки, головою зібрання акцентувалася увага на головних завданнях подальшої роботи засідань спостережної комісії.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора