Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 21.05.2021 15:25
Кількість переглядів: 177

Фото без опису  Станом на 09.00 годину 21 травня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковані 1364 особи.

  З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 909 осіб. За добу захворіли 3 особи (1 дитина).

876 осіб побороли недуг.

У 2021 році 39 осіб померли. З початку пандемії померли 53 особи.

На самоізоляції під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 49 осіб з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 377 контактних осіб.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 19 осіб, хворих на COVID-19, із них:

Скадовський район:

-    6 жінок, 2 чоловіка (м. Скадовськ)

-    2 жінка, 2 чоловік (с. Антонівка)

-    1 жінка (с. Улянівка)

-    1 жінка, 1 чоловік (с. Широке)

            Каланчацький район:

-    1 жінки  (с. Новопавлівка)

-    1 чоловік (с. Мирне)

-    1 чоловік (с. Олександрівка)

-    1 жінка (с. Бабенівка-1)

За минулу добу госпіталізованих (підтверджених) 2 особи, виписаних 3 особи, померлих не було.

Станом на 20 травня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» було відібрано 6 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від амбулаторних хворих  та комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» було відібрано 0 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від стаціонарних хворих. В комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» було відібрано 14 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» перебуває на стаціонарному лікуванні 11 хворих на COVID-19.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні 38 хворих на COVID-19 та на самоізоляції знаходиться 48 осіб.

За інформацією ВСП «Олешківський міськміжрайонний відділ ДУ Херсонський ОЛЦ МОЗ України » Голопристанського районного відділення лабораторних досліджень за добу виявлено 6 осіб хворих на COVID-19.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 23 особи з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 41 контактна особа. Проведено 5 ПЛР тестів. За добу захворіло 3 особи (дітей немає).

З початку пандемії в Скадовському районі зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу  та 1 молодшого медичного персоналу .

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

12 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер. По 5 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 2 випадки – не пов’язані з виробництвом, 3 випадки (2 сестри медичні терапевтичного відділення та 1 рентгенлаборант) – пов’язані з виробництвом, інші – 10 випадків.

Забезпечення киснем відбувається за рахунок власної кисневої станції.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора