УВАГА!!!

Дата: 21.05.2021 09:52

Фото без опису  25 травня 2021 року о 10:00 годині в адміністративній будівлі районної державної адміністрації (м. Скадовськ вул. Олександрівська, 34, зал засідань ІІ поверх) відбудеться нарада з питань проведення курортного сезону 2021 року.

Запрошуємо представників територіальних громад, керівників підприємств, фізичних осіб-підприємців, голів фермерських господарств, а також всіх зацікавлених осіб прийняти участь у нараді та дотримуватись карантинних вимог.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про резерви наповнення місцевих бюджетів та взаємодію з територіальними громадами.

Інформує

Ігор КЛИМ, в.о. заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

2. Про підприємницьку діяльність в правовому полі під час курортного сезону.

Інформує

Станіслав ХУДАР, заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

3. Про вжиті у 2021 році спільні заходи з територіальними громадами по наповненню місцевих бюджетів.

Інформує

Лариса МЕДВЕДЄВА, начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб

4. Про справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та туристичного збору.

Інформує

Олексій ЮСОВ, заступник начальника управління податкового адміністрування фізичних осіб

5. Про прийняття рішень про встановлення місцевих податків та зборів, резерви надходжень за рахунок впорядкування земельних відносин.

Інформує

Тетяна РАКИТСЬКА, начальник відділу адміністрування місцевих податків і зборів з юридичних осіб управління податкового адміністрування юридичних осіб

Нарада відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм.

Дата: 25 травня 2021 року.

Початок: 10 год. 00 хв.

Адреса: м. Скадовськ вул. Олександрівська, 34, зал засідань ІІ поверх