Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 17.05.2021 15:46

Станом на 9.00 годину 17 травня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковані 1350 осіб.

З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 788 осіб. За вихідні дні захворіли 31 особа (з них 2 дітей).

849 осіб побороли недуг.

У 2021 році 39 осіб померли. З початку пандемії померли 53 особи.

На самоізоляції під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 54 особи з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 252 контактні особи.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 18 осіб, хворих на COVID-19, із них:

Скадовський район:

-    4 жінок, 2 чоловіка (м. Скадовськ)

-    1 жінка, 1 чоловік (с. Антонівка)

-    1 жінка (с. Улянівка)

Каланчацький район:

-    4 жінки,  2 чоловіка (с. Новопавлівка)

-   1 чоловік (с. Мирне)

За 14-16.05.2021  госпіталізованих (підтверджених) 7 осіб, виписаних 2 особи, померлих не було.

Станом на 17 травня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» було відібрано 13 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від амбулаторних хворих  та комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» було відібрано 11 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від стаціонарних хворих.

З початку пандемії в районі зареєстровано 15 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря та 12 середнього медичного персоналу.

У 2021 році захворіли 7 медичних працівників.

12 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер. По 5 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 2 випадки – не пов’язані з виробництвом, 3 випадки (2 сестри медичні терапевтичного відділення та 1 рентгенлаборант) – пов’язані з виробництвом, інші – 10 випадків.

Забезпечення пацієнтів киснем відбувається за рахунок власної кисневої станції.

Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!