УВАГА! Скадовський район: нові можливості для інвестицій

Дата: 13.05.2021 15:50

Фото без опису    Скадовська районна державна адміністрація 18 травня 2021 року о 14:00 годині запрошує представників територіальних громад, керівників підприємств, фізичних осіб-підприємців  на зустріч з фахівцями Фонду держмайна, за темою: «Скадовський район: нові можливості для інвестицій».

В інвестиційному меню Скадовського району більше 10 об’єктів приватизації, серед яких Геройське дослідно-промислове підприємство, адміністративні будівлі в Каланчаку та Чаплинці у Скадовську, лабораторії та склади у Рибальчому.

Серед 24 потенційних об’єктів оренди – адмінбудівлі у Скадовську і Голій Пристані, будівлі ветлікарень у Лазурному,  деревообробна майстерня, лісопильний цех та гаражі у Мирному, склади у Каланчаку.

На зустрічі фахівці Фонду держмайна презентують об’єкти приватизації та оренди, розташовані у Скадовському районі Херсонської області, розкажуть як взяти участь в прозорих онлайн-аукціонах та дадуть відповіді на запитання щодо приватизації та оренди державного майна.

???? Дата: 18 травня 2021 року.

?   Початок:  14 год. 00 хв.

???? Адреса: м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 34, сесійна зала, 2 поверх

???? Контактна особа: Алла РАКША, тел. 0663682923, Тетяна ЄРЕМЕНКО тел.0993523251.