Прикордонників Скадовщини вітали з професійним святом

Дата: 30.04.2021 14:47

Фото без опису    30 квітня  2021 року заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Валентина Головата відвідала відділ Державної прикордонної служби «Скадовськ» та  привітала прикордонників з професійним святом.

Прикордонник - синонім професіоналізму, витримки та вірності своєму обов’язку. Примножуючи здобутки попередніх поколінь, сучасні прикордонники залишаються взірцем самовідданості у захисті національної безпеки нашої країни.

Побажавши міцного здоров’я, миру та злагоди Валентина Головата відзначила Почесною грамотою колектив відділу прикордонної служби «Скадовськ» Херсонського прикордонного загону «За бездоганну сумлінну службу українському народові високий патріотизм значний особистий внесок у справу розвитку Української держави забезпечення її безпеки та обороноздатності»

Фото без опису     Фото без опису