Робоча група з легалізації найманої праці - діє

Дата: 23.04.2021 15:22

Фото без опису       23 квітня 2021 року здійснено черговий вихід робочої групи. Обстежено 31 суб’єкт господарської діяльності, які проводять свою діяльність на речовому ринку  м.Скадовськ.             Найманих працівників без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства не виявлено.

Питання легалізації трудових відносин та доходів громадян на сьогоднішній день залишається актуальним завданням не тільки для органів влади та місцевого самоврядування, а й для роботодавців та працівників.

В ході обстеження надавалась широка інформаційно-роз?яснювальна робота з питань легалізації найманої праці, оформлення  державної допомоги по частковому безробіттю під час карантину.

Робота в даному напрямку триває.