17 квітня - День пожежної охорони

Дата: 16.04.2021 16:16

Щорічно 17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони. Свято встановлено Указом Президента України від 11 жовтня 2013 року № 555/2013.

Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі та наслідки стихії. Не вагаючись, професіонали-пожежники кидаються у вогонь, щоб відвернути неминучу трагедію, інколи навіть ціною власного життя.

У цей святковий день ми бажаємо всім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, міцного здоров'я та життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, за бойову готовність у будь-який час до боротьби з вогняною стихією. Хай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях.

Особливу вдячність хочемо висловити ветеранам, які ціною власного життя та здоров’я врятували світ під час Чорнобильської катастрофи.