Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 30.03.2021 13:23
Кількість переглядів: 576

Фото без опису    Станом на 9.00 годину 30 березня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковано 1005 осіб.

З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 440 осіб. За добу захворіла 1 особа.

362 особи побороли недуг.

У 2021 році 17 осіб померли. З початку пандемії померло 31 особа.

На самоізоляції під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги»  перебуває на амбулаторному лікуванні 123 особи з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та  242 контактних особи.

 У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 52 особи хворих на COVID-19, із них:

Скадовський район:

-   25 жінок, 11 чоловіків (м. Скадовськ)

-  1 жінка (с. Красне)

-  2 жінки (с. Широке)

-  1 жінка (с. Приморське)

-  1 жінка, 1 чоловік (с. Шевченко)

- 1 чоловік (с. Новомиколаївка)

- 1 жінка (с. Антонівка)

- 1 чоловік (с. Олександрівка)

            Каланчацький район:

-  1 жінка, 1 чоловік (смт Каланчак)

-  2 жінки (с. Преображенка)

-  2 жінки, 1 чоловік (с. Олександрівка).

Станом на 30 березня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» було відібрано 23 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від амбулаторних хворих  та комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» було відібрано 8 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від стаціонарних хворих.

З початку карантину в районі зареєстровано 13 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них 2 лікаря та 11–середній медичний персонал. 12 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  один – помер. На звітну дату по 3(трьом) випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення який займався лікуванням хворих на COVID-19, два випадки непов’язані з виробництвом, інші випадки( 10) із них 9 розслідувань  завершено, висновки направлені до м. Херсон (складено акт Н-1), 1 (смертельний) не завершений, розслідується в м. Херсон.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора