Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 18.03.2021 16:00
Кількість переглядів: 591

Фото без опису      Станом на 9.00 годину 18 березня 2021 року в районі всього з початку 2021 року інфікованих на COVID-19 295 осіб. За добу захворіли 12 осіб (дітей – немає).

            - 300 осіб побороли недуг,

- 11 осіб померли (за 2021 рік).

На самоізоляції під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги»  перебуває на амбулаторному лікуванні 51 особа з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та  166 осіб знаходяться на самоізоляції.

 У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 35 осіб хворих на COVID-19, із них:

Скадовський район:

-  11 жінок, 7 чоловіків (м. Скадовськ)

- 1 жінка (с. Новомиколаївка)

- 1 жінка, 1 чоловіка (с. Красне)

- 1 жінка (с. Благодатне)

- 2 жінки (с. Широке)

            Каланчацький район:

- 2 жінки, 2 чоловіка (с. Олександрівка)

- 1 жінка (с. Новоолександрівка)

- 1 жінка (с. Бабенівка-2)

- 1 жінка (с. Новопавлівка)

- 1 жінка (с. Олексіївка)

- 1 жінка (с. Преображенка)

- 1 жінка (с. Макарівка)

- 1 жінка (с. Гаврилівка-2)

Станом на 18 березня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» було відібрано 28 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від амбулаторних хворих  та комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» було відібрано 5 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від стаціонарних хворих.

З початку карантину в районі зареєстровано 13 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них 2 лікаря та 11–середній медичний персонал. 12 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  один – помер. На звітну дату по 3(трьом) випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення який займався лікуванням хворих на COVID-19, два випадки непов’язані з виробництвом, інші випадки( 10) із них 9 розслідувань  завершено, висновки направлені до м. Херсон (складено акт Н-1), 1 (смертельний) не завершений, розслідується в м. Херсон.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора