Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Переглядів: 485

       Станом на 9.00 годину 12 березня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфікованих на COVID-19 – 689 осіб. За добу захворіли 11 осіб (дітей – немає), померлих - не було, 5 осіб госпіталізовано.

 - 655 осіб побороли недуг,

- 23 особи померли.

На самоізоляції під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги»  перебуває на амбулаторному лікуванні 26 осіб з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та  162 контактні особи.

 У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 24 особи хворих на COVID-19, із них:

Скадовський район:

-  3 жінки, 5 чоловіків (м. Скадовськ)

- 1 жінка (с. Новомиколаївка)

- 1 жінка, 2 чоловіка  (смт Лазурне)

- 1 чоловік (с. Приморське)

- 1 жінка, 3 чоловіка (с. Красне)

- 1 жінка (с. Антонівка)

- 1 жінка (с. Благодатне)

            Каланчацький район:

- 1 жінка, 2 чоловіка (с. Олександрівка)

- 1 жінка (с. Новоолександрівка)

- 1 жінка (с. Бабенівка-2)

Станом на 12 березня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» було відібрано 25 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від амбулаторних хворих  та комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» було відібрано 3 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР від стаціонарних хворих.

З початку карантину в районі зареєстровано 13 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них 2 лікаря та 11–середній медичний персонал. 12 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  один – помер. На звітну дату по 3(трьом) випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення який займався лікуванням хворих на COVID-19, два випадки непов’язані з виробництвом, інші випадки( 10) із них 9 розслідувань  завершено, висновки направлені до м.Херсон (складено акт Н-1), 1(смертельний) не завершений, розслідується в м.Херсон.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!


 « повернутися до списку новин