На Херсонщині активно ведеться робота з подолання незаконної діяльності АЗС

Дата: 09.03.2021 15:58

Фото без опису      Ще у 2019 році в області було створено комісію з питань виявлення та проведення перевірки розташованих об’єктів підвищеної небезпеки та потенційно небезпечних.

За перший рік роботи було перевірено понад 400 АЗС/АГЗС, які займались роздрібною торгівлею. За результатами перевірки правоохоронцями відкрито 10 адміністративних та 21 кримінальне провадження. Всього вилучено пального та обладнання на загальну суму понад 17 млн грн.

Комісія працюватиме й надалі та буде перевіряти всі такі об’єкти підвищеного ризику.

Але повністю вирішити проблему незаконних АЗС можна лише за умови співпраці із жителями області. Тож, на селекторній нараді я дав доручення створити на офіційному сайті Херсонської обласної державної адміністрації окремий розділ, у якому всі, хто мають будь-яку інформацію про роботу нелегальних автозаправних станцій, зможуть про це повідомити.

Шановні жителі області, наша безпека – у наших руках! Прошу Вас не бути байдужими до цього питання.

У Google-формі Ви можете анонімно повідомити про нелегальні АЗС/АГЗС, що знаходяться на території Херсонської області?????? Дякую за розуміння!