Навчання з питань охорони праці

Дата: 05.03.2021 14:06

Фото без опису      05 березня 2021 року начальник відділу економіки, туризму, агропромислового розвитку районної державної адміністрації Тетяна Єременко в черговий раз прийняла участь у навчанні керівників, відповідальних з питань охорони праці, інженерів з питань охорони праці при Скадовській філії навчально курсового комбінату товариства з обмеженою відповідальністю «Професіонал».

Наразі група налічує 24 особи,  тематичні плани включають питання законодавства про охорону праці, яке складається з Закону України «Про охорону праці», Кодексу законів про працю УкраїниЗакону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.

Попереду оздоровчий сезон, розпочались весняно-польові роботи, тому звертаємо увагу на необхідність проходження навчання з питань охорони праці, для недопущення виробничого травматизму, праці найманих працівників без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства.