Привітання голови райдержадміністрації Світлани Покутньої з Міжнародним жіночим днем - 8 Березня

Дата: 05.03.2021 11:42

Фото без опису       Дорогі жінки! Від щирого серця вітаю Вас із першим весняним святом - Днем 8-го Березня!

Жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів. І саме завдяки жінкам, їх любові і доброті , чоловіки долають негаразди, не втрачають надії і вірять у краще. Адже тепло і ласка сердець жінки-матері, дружини, коханої, її ніжна усмішка долають усі  прикрощі нашого буття. Ваші чарівні посмішки, дбайливі руки, небайдужі жіночі серця несуть у світ злагоду, добро та любов. Нехай Ваша теплота, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця оточуючих радістю і гармонією, будуть запорукою миру та злагоди, а Ваша праця йде на користь обраній справі і дає наснагу для здійснення всіх задумів! Міцного здоров'я Вам та вашим рідним та близьким, миру, Божого благословення, щасливої жіночої долі, добра, злагоди, любові та здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій.

Молодості Вам, чарівності та весни!

З повагою

голова Скадовської районної державної адміністрації                                                                                 Світлана Покутня