До уваги власників плавзасобів та баз стоянок маломірних суден

Дата: 03.03.2021 13:22

За інформацією відділу прикордонної служби «Скадовськ» I категорії (тип Б) Херсонського прикордонного загону за перший місяць поточного року посадовими особами Херсонського прикордонного загону, під час виконання своїх службових обов’язків, на адміністративній території Скадовського району було виявлено 15 адміністративних правопорушень, відповідальність за які передбачено статтею 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що виражалося в порушенні прикордонного режиму (перебування в контрольованому прикордонному районі без документів, що посвідчують особу, порушення порядку обліку, тримання на пристанях, причалах, пунктах базування маломірних суден, їх вихід і плавання в територіальному морі та внутрішніх водах України) .

З метою унеможливлення та недопущення подібних випадків в подальшому, просимо власників плавзасобів та баз стоянок маломірних суден дотримуватись вимог прикордонного режиму.