Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Нарада щодо зміни порядку надання соціальних послуг та державних допомог

Переглядів: 258

  У зв’язку з децентралізацією дещо змінився порядок надання соціальних послуг та державних допомог. Саме це стало приводом для обговорення порядку взаємодії управління праці та соціального захисту населення та відділу надання адміністративних послуг Скадовської міської ради.

16 лютого 2021 року відбулася робоча нарада при голові районної державної адміністрації Світлани Покутньої за участі  голови міської ради  Олександра Яковлєва . В ході наради розглядалися питання пошуку шляхів для поліпшення прийому громадян, надання якісних послуг, своєчасного розгляду та прийняття рішень з призначення державних допомог та інші  питання, що потребували нагального вирішення.

Головою районної державної адміністрації Світланою Покутньою  дано доручення управлінню праці та соціального захисту населення поновити надання консультацій, відділу надання адміністративних послуг – подовжити прийом громадян  до 7 годин на день та розмістити інформацію про графік роботи, телефони «гарячої лінії» відділу для відвідувачів.« повернутися до списку новин