Херсонська область

Опади на Херсонщині: дороги на всі напрямки відкриті

Переглядів: 218

Дороги області на всі напрямки відкриті. На дорогах області в Бериславському, Великоолександрівському, Скадовському, Каланчацькому, Олешківському районах працює 10 одиниць техніки та 10 чоловік особового складу ДП «Херсонський облавтодор». В режимі чергування знаходиться 37 чоловік особового складу та 25 одиниць техніки.

По м. Херсону працює 6 одиниць техніки та 8 чоловік особового складу КП «Міське дорожнє управління». В режимі чергування 3 одиниць техніки та 3 чоловіки особового складу КП «Міське дорожнє управління».

Аварійні відключення електропостачання по області та м. Херсону відсутні.

На даний час в області розгорнуто 168 стаціонарних пунктів обігріву, які у разі необхідності готові до прийому громадян. Наразі надано допомогу 39 особам.Працюють 145 мобільних бригад соціального патрулювання