Триває робота інформаційної платформи "Допомога поруч"

Дата: 10.02.2021 12:29

Фото без опису      „Допомога поруч”  - інформаційна онлайн-платформа, запроваджена Міністерством соціальної політики для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

Соціальний проект має на меті створити умови для залучення благодійних, громадських організацій, бізнесу, волонтерів для надання допомоги людям, які її потребують, та забезпечити координацію дій його учасників.

?ЯК ДОПОМОГТИ скориставшись сервісом «Допомога поруч»?

Заходьте на сайт за посиланням: https://dopomoga.msp.gov.ua

та натисніть зверху на розділ «ПОТРЕБИ», оберіть Вашу область і зателефонуйте за номером телефону контактній особі, повідомте, чим Ви можете допомогти людям.

Якщо Ви підприємець, благодійник, волонтер або просто небайдужа людина - Ви можете допомогти громадянам за допомогою сервісу «Допомога поруч».

?ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ скориставшись сервісом «Допомога поруч»?

1. Обираєте в розділі «Контакти» Ваш регіон і бачите телефонний номер «гарячої» лінії.

2. Зателефонуйте на номер телефону «гарячої» лінії, який висвітився по Вашій області та скажіть, в чому саме у Вас є потреба.