Херсонська область

Урядом виділено 1,4 мільярди гривень на компенсацію людям, у яких встановлене електроопалення

Переглядів: 316

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан під час онлайн-брифінгу.

Виплата монетизованих компенсацій людям, у яких встановлене електроопалення, дасть можливість відшкодувати скасування пільгового тарифу за електроенергію.

За словами Вадима Чабана, відшкодування отримають:

• люди, які проживають у житлових будинках обладнаних електроопалювальними установками;

• люди, які проживають у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі у сільській місцевості);

• багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Відповідний закон ухвалено 29 січня за спільної ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Кабміну та народних депутатів у Верховній Раді.