Херсонська область

На Херсонщині готуються до вакцинації населення від коронавірусу

Переглядів: 270

Уже в лютому в область мають надійти перші дози вакцини від коронавірусу. Про це сьогодні під час селекторної наради у облдержадміністрації повідомив директор Департаменту здоров’я Віктор Короленко.

«Найближчим часом ми отримаємо розподілені на область дози вакцини проти коронавірусу. На рівні держави вже розроблений відповідний графік, у якому чітко прописані строки вакцинації та категорії населення, які отримають щеплення з лютого по грудень 2021 року», - зазначив Віктор Короленко.