Розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік

Дата: 29.01.2021 14:16

Фото без опису   Шановні суб’єкти декларування!

Нагадуємо, що  з 1 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зазначену декларацію необхідно подати до 31 березня 2021 року шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства, а також завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні роз’яснення щодо заповнення декларацій та інша корисна інформація.

Радимо не затягувати з поданням електронних декларацій, оскільки в останні дні їхнього подання можуть виникати технічні збої у роботі реєстру Національного агентства з питань запобігання корупції.