Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Завдяки «Великому будівництву 2020» на Херсонщині збудовано та реконструйовано 12 соціальних об’єктів

Дата: 26.01.2021 11:18
Кількість переглядів: 506

       На Херсонщині збудовані, відремонтовані та реконструйовані 12 соціальних об’єктів. По чотири дитячих садочка, школи та спортивних об’єкта завершені і вже приймають учнів та відвідувачів. Тож Херсонська область цілком виконала обсяг робіт, запланований на 2020 рік в межах Програми Президента «Велике будівництво».

      На реалізацію 12 проєктів було виділено 120,6 млн грн: з Державного фонду регіонального розвитку – 89,9 млн грн, з бюджетів органів місцевого самоврядування – 30,7  млн грн.

Дитячі садочки

Завдяки реалізації чотирьох проєктів «Великого будівництва» у 2020 році в Херсонській області створено комфортні умови у дитячих садочках для 823 дітей.

1. Розвиток  та підтримка дошкільної освіти у Виноградівському освітньому окрузі. Садочок «Барвинок» в с. Виноградове та садочок «Берегиня» в смт Брилівка

У Виноградівському освітньому окрузі проведена реконструкція садочку «Барвинок» в с. Виноградове та зроблено капітальний ремонт в садочку «Берегиня» в смт Брилівка. В дитсадку «Барвинок» прибудовали спортивну залу, приміщення для двох груп з теплим переходом, побудували ігрові майданчики, встановили сонячні колектори для нагріву води. В садочку «Берегиня» проведено капітальний ремонт інженерних систем обладнання з поліпшенням експлуатаційних показників і також встановлено сонячні колектори для нагріву води.

У садочках створено 40 нових місць для навчання. 383 дітей мають змогу відвідувати сучасні дошкільні навчальні заклади та отримувати якісне дошкільне навчання.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 10 млн грн. Джерела фінансування – Державний фонд регіонального розвитку та місцевий бюджет.

2. Реконструкція дитячого садка в с. Музиківка, Білозерського району, вул. 40 років Перемоги, 35-А.

Проведена реконструкція дитячого садочка в с. Музиківка Білозерського району. В двох аварійних будівлях проведено капітальний ремонт приміщень та даху, внутрішніх інженерних мереж, утеплено стіни, забезпечено благоустрій території.

Дитсадок став більш потужнішим. Його можуть відвідувати 180 дітей. Створено також 35 робочих місць для персоналу садка.

Бюджет проєкту – 33,5 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

3. Капітальний ремонт дошкільного навчального  закладу комбінованого типу (ясла-садок) № 2 «Посмішка» з утепленням огороджувальних конструкцій по вул. Ларіонова, 130 в м. Гола Пристань Херсонської області

У м. Гола Пристань здійснено капітальний ремонт ясел-садка «Посмішка». Утеплено фасади будівлі, покрівлю. Приміщення дитсадка  має сучасний дизайн. Створено комфортні та безпечні умови для 220 дітей та 49 працівників.

Загальна кошторисна вартість будівельних робіт – 6,3 млн грн. Фінансування здійснювалось з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

4. Реконструкція існуючої будівлі гуртожитку під дитячий садок на 40 місць в  с. Першопокровка Нижньосірогозького району Херсонської області

Завдяки реконструкції будівлі гуртожитку створено сучасний дитячий садок на 40 місць в с. Першопокровка Нижньосірогозького району. Побудовано  котельню, навіс для дров, прокладено зовнішньоінженерні мережі, встановлено установку повної біологічної очистки господарсько-побутових стоків, забезпечено благоустрій території, придбано нове обладнання, меблі та інвентар.

Вартість проєкту – 17,1 млн грн. Кошти передбачено з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

Школи

Завдяки «Великому будівництву» у 2020 році в Херсонській області створено комфортні умови у школах для 2069 учнів, а також робочі місця 168 вчителів

5. Капітальний ремонт Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області, розташованого за адресою: Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. Ларіонова, 132.

Зроблено капітальний ремонт Голопристанського навчально-виховного комплексу.  Утеплено фасад будівлі, покрівлі, проведено заміну віконних блоків. Також встановлено мультимедійні засоби для впровадження інноваційних технологій у навчанні, придбано меблі для початкової школи.

Громада отримала затишний, сучасний освітній заклад. Є всі належні умови для організації 43 вчителями відповідного навчально-виховного процесу 507 учнів.

Бюджет проєкту – 14,1 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

6. Реконструкція будівельних конструкцій будівлі Раденської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Гагаріна, 1-Б в с. Раденськ Олешківського району.

У с. Раденськ Олешківського району проведена реконструкція школи. Влаштовано деформаційні шви шляхом розділення триповерхової частини будівлі на два блоки з влаштуванням подвійних стін. Утеплено фасад будівлі, зовнішні стіни підвалу, горище. Здійснена заміна покрівлі з влаштуванням організованого водовідводу.

Наразі 624 учні навчаються в оновленій школі з усіма зручностями, а 43 вчителі працюють в покращених умовах.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 8,2 млн грн. Джерела фінансування – Державний фонд регіонального розвитку та місцевий бюджет.

7. Проведення заходів з термосанації будівлі Добропільського закладу повної загальної освіти з використанням енергозберігаючих технологій Долматівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

В рамках «Великого будівництва» проведено заходи з термосанації будівлі Добропільської школи в Голопристанському районі з використанням енергозберігаючих технологій.

В результаті ремонту створено 60 нових місць для навчання. Забезпечено  комфортні умови для безпечного перебування 266 учнів та 26 вчителів.

Бюджет проєкту – 5,3 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

8. Капітальний ремонт (санація) будівлі Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загально-освітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради по вул. Галицькій 21, с. Чорнобаївка, Білозерського району, Херсонської області.

У с. Чорнобаївка Білозерського району проведено капітальний ремонт (санація) школи.  Здійснена заміна покрівлі з влаштуванням організованого водовідводу, утеплено фасади будівлі, проведено заміну віконних блоків, здійснено ремонт холу, влаштовано пандус для маломобільних груп населення.

Завдяки ремонтним роботам закладу покращено умови навчання для 712 учнів та умови праці для 56 вчителів.

Вартість проєкту – 23,1 млн грн. Кошти передбачено з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

Спортивна інфраструктура

Завдяки «Великому будівництву» у 2020 році 337 361 мешканців Херсонській області отримали змогу займатись спортом у комфортних умовах

9. Капітальний ремонт спортивно-футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіон «Енергія» по пр. Дніпровський, 28 м. Нова Каховка Херсонської області

Капітально відремонтовано футбольне поле «Дніпро» у Новій Каховці. Наразі поле зі штучним трав’яним покриттям. Проведені роботи з вуличного освітлення. Стадіон може відвідувати понад 45 тис. осіб.

Бюджет проєкту – 14,3 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

10. Будівництво комплексного спортивного майданчика з штучним покриттям в с.Музиківка Білозерського району Херсонської області, вул. 40 років Перемоги, 12

У с. Музиківка Білозерського району побудовано комплексний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Мешканці села отримали сучасний спортмайданчик з належним благоустроєм території навколо нього. Понад 700 односельчан мають гарне облаштоване місце для зайняття спортом.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 1,9 млн грн. Джерела фінансування – Державний фонд регіонального розвитку та місцевий бюджет.

11. Створення спортивної інфраструктури на території Чаплинської селищної ради

На території Чаплинської селищної ради створено спортивну інфраструктуру: у селі Червона Поляна побудовано два спортивні майданчики зі штучним покриттям для міні-футболу та один такий майданчик у селі Балтазарівка. Відтепер понад 1,5 тис. осіб можуть займатись улюбленою справою: грати у футбол та вболівати.

Загальна кошторисна вартість будівельних робіт – 9,4 млн грн. Фінансування здійснювалось з Державного фонду регіонального розвитку та інших джерел.

12. Реконструкція тренувального поля стадіону «Кристал» по вул. Лютеранській, 3 у м. Херсоні

Реалізовано ще один спортивний об’єкт у м. Херсон – реконструйовано тренувальне поле стадіону «Кристал». Футбольне поле покрили штучною травою по багатошаровій щебеневій основі.

Тренувальне поле дозволяє мешканцям якісно займатись спортом, проводити змагання як місцевого так і обласного рівнів.

Загальна кошторисна вартість будівництва об’єктів Херсонщини становить понад 304 млн грн. Джерела фінансування – Державний фонд регіонального розвитку та місцеві бюджети.

Проєкти на Херсонщіні, які будуть завершені у 2021 році

Загалом у «Велике будівництво 2020» в Херсонській області було включено 18 об’єктів. Усі проєкти, які були розпочаті у минулому році будуть закінчені в 2021 році.

Дитячі садочки

– Реконструкція будівлі дитячого ясла-садка “Лелеченя” за адресою: Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вулиця Іванівська, будинок 1 – 89 % стан будівельної готовності. 

– Будівництво окремої будівлі дитячого садка на території загальноосвітньої школи I-II ступенів № 5 Херсонської міської ради по вул. Сухарній, 9/4 у м.Херсоні – 52 % стан будівельної готовності.

Школи

– Реконструкція будівель, споруд, зовнішних інженерних мереж та благоустрій територій  Опорного закладу освіти «Новозбурївська школа №1» – 90% стан будівельної готовності. 

– Капітальний ремонт будівлі Опорного закладу “Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти № 1 Каланчацької селищної ради Херсонської області” за адресою: вул. Скадовська, 1 смт. Каланчак, Каланчацького району Херсонської області – 52% стан будівельної готовності.

Спортивні об’єкти

– Будівництво комплексу спортивних майданчиків по вул.Вокзальна, 7а у м.Таврійськ Херсонської області – 44 % стан будівельної готовності. 

– Будівництво стадіону по вул. Покровська, 47 б в с. Чорнобаївка Білозерського району Херсонської області – 51 % стан будівельної готовності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора