Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Переглядів: 132

       Станом на 06 січня 2021 року на 9-00 годину всього інфікованих на COVID-19 в районі з початку пандемії - 471 особи. За останню добу не захворіло жодної людини.

            - 408 людей побороли недуг,

- 14 людей померли.

На самоізоляції під наглядом Комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги»  перебуває на амбулаторному лікуванні 41 людина з позитивним результатом РНК-вірусу COVID -19 та  33 контактних.

 В Комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна районна лікарня» на лікуванні перебуває 13 осіб хворих на COVID-19, із них:

            Зі Скадовського району 8 осіб, а саме:

-  3 жінок, 4 чоловіків (м. Скадовськ),

-  1 жінка (с. Новомиколаївка).

З Каланчацького району 5 осіб, а саме:

-  5 жінок (с.м.т. Каланчак).

           За останню добу було відібрано 45 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР, в т.ч. 5 зразків від стаціонарних хворих, 40 – від амбулаторних хворих також проведено 19 досліджень методом ІФА.

З початку карантину в районі зареєстровано 9 захворілих на COVID-19 медичних працівників Комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна районна лікарня», з них 2 лікаря та 7 – середній медичний персонал. Семеро медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків, один знаходиться на лікуванні, один – помер. На звітну дату по одному випадку складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення який займався лікуванням хворих на COVID-19, два випадки непов’язані з виробництвом, інші випадки розслідуються, з них один смертельний.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
–уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!


 

 « повернутися до списку новин