Нове обладнання для STEM лабораторії

Дата: 29.12.2020 15:28

Фото без опису           Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 квітня 2020 року № 574 «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій» з державного бюджету виділено освітню субвенцію на оснащення закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, на обладнання для навчальних кабінетів і SТЕМ - лабораторій.

З урахуванням кількості 10-11 класів в закладі освіти, Опорний заклад - Скадовський навчально-виховний комплекс "Академічна гімназія" Скадовської районної ради Херсонської області Скадовського освітнього округу отримав обладнання для кабінету математики та STEM лабораторії на загальну суму 700 тис.грн.

STEM лабораторія складається: ручка 3D Polaroid, принтер 3D XYZprinting WiFi, програмовані електронні модулі, освітній конструктор fischertechnik «Інтернет речей», фотоапарат для фото-відео студії, навчальні роботи:Lego, робототехніка, набір SPIKE Prime, великий тренувальний стіл з полем для робототехніки Lego, персональний комп'ютер вчителя з жорстким диском та накопичувач SSD 500GB Samsung 860 EVO 2.5" SATAIII.

Вітаємо учнів навчально-виховного комплексу "Академічна гімназія". Бажаємо нових звершень і перемог!

Фото без опису      Фото без опису