Як отримати послугу єМалятко?

Дата: 24.12.2020 13:39

Фото без опису            Комплексний сервіс єМалятко дозволяє батькам новонароджених за однією електронною заявою отримати потрібні державні послуги. Розповідаємо, як і де це можна зробити.

На етапі тестування подати заяву можна лише офлайн у:

????пологовому будинку, де народилася дитина (до виписки);
????ЦНАП або відділі ДРАЦС (за місцем народження дитини або місцем реєстрації батьків).

Зараз послуга доступна у 198 установах у 32 містах: ?? https://bit.ly/eMalyatko

???? З собою потрібно мати оригінали паспортів обох батьків та оригінал медичного свідоцтва про народження.

Також знадобиться усна інформація, фото в телефоні чи сканкопії:

???? податкових номерів обох батьків;
???? свідоцтва про шлюб (дата, місто та орган, що уклав шлюб — якщо батьки дитини у шлюбі);
???? УНЗР хоча б одного з батьків — для замовлення послуги присвоєння УНЗР дитині;
???? номера рахунку у форматі IBAN — для замовлення допомоги при народженні.

???? Заповнювати жодні письмові бланки не потрібно. У вашій присутності адміністратор самостійно заповнить електронну заявку на порталі Дія. Вам треба лише перевірити правильність внесених даних та поставити власний підпис на заяві.