Робота робочої групи з легалізації найманої праці - триває

Дата: 11.12.2020 15:49

Фото без опису        11 грудня 2020 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат при районній державній адміністрації проведено черговий рейд під час якого обстежено 37 суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Скадовського кооперативного ринку та прилеглому до нього провулку Торговому.

Найманих працівників без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства під час проведення рейду не виявлено.

В ході проведення обстежень проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців з питань легалізації найманої праці, порядку оформлення працівників, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці, а також роз’яснювальна робота з фізичними особами (одноосібниками) стосовно переваг ведення легального бізнесу.

Робота в даному напрямку триває.