Черговий вихід робочої групи з легалізації найманої праці

Дата: 03.12.2020 16:00

03 грудня 2020 року робоча група з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат при районній державній адміністрації здійснила черговий вихід по м.Скадовськ.

Обстежено 14 суб’єктів господарської діяльності, які проводять свою діяльність в центрі та набережній м.Скадовськ. Проведено інформаційно роз'яснювальну роботу серед суб'єктів господарювання щодо порядку оформлення працівника на роботу, правомірність та строки заключення трудового договору та договору  цивільно - правового характеру.

Найманих працівників без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства не виявлено.

Всього протягом поточного року проведено 40 рейдів в ході яких обстежено             797 суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Скадовського району. Виявлено без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства 40 найманих працівників, з них 35 легалізовано.

Робота з легалізації продовжується.