Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 30.11.2020 14:17

Фото без опису        Станом на 30 листопада 2020 року на 9-00 годину всього інфікованих на COVID-19 в районі з початку пандемії- 252 людини. За вихідні  захворіло 3 особи.

- 160 людей побороли недуг,

- 4 людини померли.

На самоізоляції під наглядом Комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги»  перебуває на амбулаторному лікуванні 84 особи з позитивним результатом РНК-вірусу COVID -19 та 133 контактних.

В Комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна районна лікарня» на лікуванні перебуває 8 осіб хворих на COVID-19, із них:

Зі Скадовського району 4 особи, а саме:

м. Скадовськ 2 особи (із  них:  1- чоловік, 1-жінка),

с. Новомиколаївка – 1 жінка,

смт Лазурне – 1 жінка.

З Каланчацького району 4 особи, а саме:

смт Каланчак 2-чоловіка та 1- жінка,

с. Бабенівка – 1 чоловік.

З 27 листопада по 29 листопада 2020 року відібрано 64 зразка біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР також проведено 53 досліджень методом ІФА.

Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
–уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Скадовський район  в  помаранчевій зоні.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!