Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 16.11.2020 17:06

Станом на 09:00 годину 16 листопада 2020 року всього захворіло на COVID-19 в районі з початку пандемії- 172 особи.

1чоловік помер.

На самоізоляції під наглядом Комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги»  перебуває на амбулаторному лікуванні 107 осіб з позитивним результатом РНК-вірусу COVID -19 та 191 контактних.

В Комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна районна лікарня» на лікуванні перебуває 29 осіб хворих на COVID-19, із них:

Зі Скадовського району 24 особи, а саме:

м. Скадовськ 23 особи (із  них:  чоловіків -7,     жінок-16),

с. Широке- 1 жінка.

З Каланчацького району 5 осіб, а саме:

смт Каланчак 1-чоловік та 2- жінки, с. Мирне- 1 жінка,  1 чоловік  с. Хорли.

За вихідні дні проведено 8 ПЛР- досліджень мобільними групами.

Зафіксовано за виходні дні 23 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
–уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Скадовський район  в  помаранчевій зоні.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!