У Скадовську відзначили 77-у рiчницю вигнання нацистів зі Скадовщини

Дата: 02.11.2020 15:04

02 листопада Скадовщина відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії -     77-у річницю вигнання нацистів із Скадовських земель. (День визволення Скадовщини від фашистських загарбників). Саме у цей день в 1943 році було покладено край поневоленню території Скадовщини нацистами і лиходійствам, які вони чинили.

02 листопада 2020 року Скадовською районною державною адміністрацією  в особі голови Світлани Покутньої та заступника Валентини Головатої та Скадовської районної ради в особі Олега Старенького   на Алеї Слави м. Скадовська  покладено квіти до Пам’ятника визволителям міста Скадовська та хвилиною мовчання вшановано вічну пам’ять і славу героїв, загиблих під час війни.

Народ, який пам’ятає звитяги своїх предків — незборимий.

Шануймо світлу й вічну пам’ять про загиблих воїнів-визволителів, які поклали своє життя заради визволення Скадовщини та всієї України!

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!