Ігри Нескорених 2.0.

Дата: 30.10.2020 11:11

Фото без опису         Районна державна адміністрація доводить до відома  ветеранів та військовослужбовців, що отримали поранення (травми, каліцтва, контузії) під час виконання завдань в зоні проведення АТО та/чи у складі операції Об’єднаних сил на Сході України, що організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні 16 жовтня 2020 року оголосив про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів - “Ігри Нескорених 2.0.”

Спортивні змагання будуть проводитись онлайн у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері та велоспорт.

Усіх бажаючих запрошуємо зареєструватись до 31 жовтня 2020 включно на сайті Ігор Нескорених за посиланням https://invictussames.in.ua/become-a-sportsman.