Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

Дата: 27.10.2020 15:05
Кількість переглядів: 567

Фото без опису         Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

       Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1170 послуг — місце, строки, вартість, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.                             Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — 2 усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.
       Гід з державних послуг — це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи.
      На Гіді з державних послуг працює зворотний зв’язок. Якщо користувач не знайшов інформацію про послугу чи виявив помилку в наявній інформації, можна скористатись зворотним зв’язком — і послуга обов’язково з'явиться на сервісі. Зворотний зв'язок допомагає покращити сервіс, виявити проблемні напрямки та найбільш популярні послуги.        Які найпопулярніші державні послуги в Україні?
 – Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань; 
– Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; – Державна реєстрація фізичної особи-підприємця; – Реєстрація місця проживання; – Реєстрація місця проживання дитини до 14 років; – Реєстрація народження

       Гід з державних послуг- це офіційне сховище актуальної інформації про всі державні послуги, що надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування

      Ознайомитись з Гідом можна за посиланням (https://guide.diia.gov.ua/)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора