Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 21.10.2020 14:37

Станом на 20 жовтня 2020 року всього захворіло на COVID-19 в районі з початку пандемії-46 осіб.

В комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна районна лікарня» на лікуванні перебуває 6 осіб хворих на COVID-19 зі Скадовського району:            м. Скадовськ 4 людини (із них: чоловіків-3, жінок-1), с. Новоросійське-1 чоловік,                    с. Благодатне- 1 чоловік.

Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
–уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Скадовський район залишається в зеленій зоні.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!