Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 20.10.2020 16:00

Фото без опису    Станом на 20 жовтня 2020 року всьго загворіло на COVID-19 в районі з початку пандемії-44 особи.

В комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна районна лікарня» на лікуванні перебуває 5 осіб хворих на COVID-19. (м. Скадовськ      3 чоловіки (із них: чоловіків-2, жінок-1), (1 чоловік с. Новоросійське), (1 чоловік с. Благодатне).

Просимо всіх більш відповідально ставитися до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендаційй МОЗ:
– ретельно мийте та дезинфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
–уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.