Робота робочої групи з легалізації найманої праці - триває

Дата: 19.10.2020 18:14

Фото без опису      16 жовтня 2020 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат при районній державній адміністрації проведено черговий рейд на території Скадовського кооперативного ринку під час якого обстежено 55 суб’єктів господарської діяльності. Найманих працівників без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства під час проведення рейду не виявлено.

В ході проведення обстежень проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців з питань легалізації найманої праці, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці, а також роз’яснювальна робота з фізичними особами (одноосібниками) стосовно переваг ведення легального бізнесу.

Робота в даному напрямку триває.