Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Синдром струшеної дитини

Дата: 08.10.2020 14:13
Кількість переглядів: 1243

     Згідно дослідження, проведеного МГО “Міжнародний центр розвитку і лідерства” спільно з експертами проекту ? лікарями,  було виявлено, що в Україні, 5% батьків струшують дитину з метою заспокоєння, не знаючи, що дитина переживає період фіолетового плачу.

Період фіолетового плачу — період в житті дитини від 2 тижнів до 3-4 місяців, упродовж якого дитина може плакати більше 5 годин на день без будь-якої причини. Навіть якщо вона нагодована, температура комфортна і всі інші потреби дитини задоволені. Цей період є нормальним для розвитку кожної дитини. Слово «період» є важливим, оскільки воно дає розуміння батькам, що це є лише тимчасово.

Щороку Американська академія педіатрії виявляє близько 1300 випадків синдрому струшеної дитини. 80% дітей залишаються з інвалідністю на все життя, а 20% ? помирає. В Україні відсутня офіційна статистика щодо кількості випадків струшування дітей та заподіяних внаслідок цього травм. Хоча на теренах нашої країни це теж дуже поширене явище. 

З метою захисту дітей та запобіганню отриманню ними травм пропонуємо до вашої уваги відеоролик «Припинить струшувати дитину», що носить соціально значимий, некомерційний характер.

Посилання для завантаження відеоролику:

https://drive.google.com/file/d/1RM6ifoGZXC3upFrQSd_e-OtGP3GbAOL8/view?usp=sharing

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора