Володимир Зеленський: Україна чітко виконує всі критерії у межах безвізового режиму з ЄС

Переглядів: 266

Останнім часом у медіа все частіше почала з’являтися інформація про нібито погіршення відносин між Україною та Європейським Союзом. Двадцять другий саміт Україна - ЄС, який вчора, 6 жовтня, відбувся в Брюсселі, ще раз підтвердив, що жодне із звинувачень, які лунали на адресу української влади в цьому контексті, не має реального змісту.

Під час пресконференції за підсумками саміту Президент Володимир Зеленський розповів, що Україна чітко виконує всі критерії у рамках безвізового режиму з Європейським Союзом. Тому жодних намірів забрати безвізовий режим в України немає і не було.

Також Глава держави наголосив, що щойно дозволить епідемічна ситуація –  українські громадяни знову зможуть подорожувати до країн ЄС.

«Європейський Союз відзначає значний прогрес України у реалізації ключових реформ за останній рік. Це запровадження ринку землі, це ухвалення банківського закону, розвиток децентралізації, старт роботи Вищого антикорупційного суду», – заявив Глава держави.

За словами Володимира Зеленського, партнери з Євросоюзу запевнили: безвізовому режиму ніщо не загрожує, а Україна чітко виконує всі необхідні критерії.