Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Херсонщині 01.10.2020

Дата: 02.10.2020 15:11

Фото без опису         За останню добу проведено 556 ПЛР-досліджень та 1347 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу.
Зафіксовано 82 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19, з яких 4 дитини та 4 медичних працівника.

Це:
61 особа - жителі м. Херсон;
9 осіб - жителі Білозерського району;
3 особи - жителі Іванівського району;
2 особи - жителі Нововоронцовського району;
2 особи - жителі Каховського району;
2 особи - жителі Олешківського району;
1 житель Чаплинського району;
1 житель Генічеського району;
1 житель Голопристанського району.

Стан хворих задовільний, 77 осіб перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До медичних закладів зі станом середньої важкості госпіталізовані 5 осіб.

Також маємо 23 нових одужання.

Тож наразі в області 1250 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.
З них:
648 людей побороли недуг;
577 інфікованих COVID-19;
25 - померли.

Всього в області визначено для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19 10 закладів охорони здоров’я першоїхвилі, у яких розгорнуто 429 ліжок.

Станом на 01 жовтня на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 85 осіб.

Обласна інфекційна лікарня потужністю 141 ліжко-місце, на лікуванні перебуває 53 особи, що становить 37,58% зайнятих ліжок.

ЦМЛ м. Нова Каховка потужністю 25 ліжко-місць, на лікуванні перебуває 12 осіб, що становить 48% зайнятих ліжок.

Каховська ЦРЛ потужністю 20 ліжко-місць, на лікуванні перебуває 2 особи, що становить 10% зайнятих ліжок.

Генічеська ЦРЛ потужністю 30 ліжко-місць, на лікуванні перебуває 9 осіб, що становить 30% зайнятих ліжок.

Скадовська ЦРЛ потужністю 20 ліжко-місць, на лікуванні перебуває 5 осіб, що становить 25% зайнятих ліжок.

Олешківська ЦРЛ потужністю 15 ліжко-місць, на лікуванні перебуває 3 особи, що становить 20% зайнятих ліжок.

Новотроїцька ЦРЛ потужністю 105 ліжко-місць, на лікуванні перебуває 1 особа, що становить 0,9% зайнятих ліжок.

Всього по області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 становить 19,81%.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендаційй МОЗ:

– ретельно мийте та дезинфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
–уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.