Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Літній сезон закінчився, а робота робочих груп з легалізації найманої праці - триває

Переглядів: 1446

                17 вересня 2020 року робоча група з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат при районній державній адміністрації здійснила черговий виїзд до селища Лазурне.

Обстежено 34 суб’єкти господарської діяльності, які проводять свою діяльність на центральному базарі та набережній смт. Лазурне. Проведено інформаційно - роз?яснювальну роботу серед суб?єктів господарювання щодо порядку оформлення працівника на роботу, правомірність та строки заключення договору цивільно- правового характеру. Представником Скадовського відділення поліції проведено перевірку роботи суб’єктів господарювання в умовах чинних карантинних обмежень.

            Найманих працівників без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства не виявлено.

            Всього протягом поточного року проведено 32 рейди в ході яких обстежено 645 суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Скадовського району. Виявлено без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства 40 найманих працівників, з них 35 легалізовано.« повернутися до списку новин