Відбулося урочисте відкриття Чемпіонату ГО «ФСТ «Спартак» з боксу

Дата: 17.09.2018 16:55

Фото без опису   Фото без опису                                       17 вересня 2018 року у спортивному залі РБК ім. Шевченка відбулося урочисте відкриття Чемпіонату ГО «ФСТ «Спартак» з боксу серед юніорів 2003-2004 рр.н. Участь у цьому чемпіонаті беруть спортсмени зі всієї України.

Церемонія відкриття чемпіонату розпочалася зі святкової ходи команд учасників. Разом із спортсменами пораділи відкриттю чемпіонату районні та міські очільники влади.

Вітаючи учасників змагань, заступник голови райдержадміністрації Надія Сєркова зазначила: "Приємно, що змагання такого рівня проходять у нашому місті. Бажаю всім вам натхнення в досягненні мрій, а кожному з вас на світових першостях почути Гімн України, який буде лунати саме на вашу честь. Подальших звершень та перемог у вашому спортивному житті».

Після урочистостей розпочалися змагання Чемпіанату ГО «ФСТ «Спартак» з боксу серед юніорів 2003-2004 рр.н, які проходитимуть до 20 вересня 2018 року.