Скадовчани зустріли Благодатний вогонь з Єрусалиму

Дата: 03.05.2019 16:53

Фото без опису            У ніч з 27 на 28 квітня, напередодні Великодня, голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, разом з отцем Йосифом (Хосе Монтес) та заступником голови РДА Михайлом Бословяком передали Благодатний вогонь релігійним конфесіям Скадовського району.

Першими Священний вогонь отримала релігійна громада Греко-Католицької церкви у с. Олександрівка. У селі Тарасівка Благодатний вогонь отримав отець Микола (Микола Турдьо). В селі Улянівка прийняв Благодатний вогонь отець Ростислав (Руслан Ільницький) Української православної церкви Київського патріархату.

Потім Благодатний вогонь доставили і в храми Української греко-католицької церкви Скадовська, де його зустрічали отець Володимир (Володимир Цяпка) та отець Андрій (Андрій Карпінець).

Кожна громада з нетерпінням чекала і урочисто зустрічала Благодатний вогонь. Момент передачі його пройшов в емоційній обстановці за великою кількістю прихожан, які кожного року чекають на це диво.