Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Нарада з керівниками оздоровчих закладів

Дата: 11.04.2019 16:39
Кількість переглядів: 1002

Фото без опису   Фото без опису                             11 квітня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Ананійовича Турика відбулась розширена нарада з питань підготовки Скадовського району до оздоровчого сезону 2019 року. Участь у нараді взяли керівники та власники оздоровчих закладів міста та району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та служб району, керівники обласних інстанцій.
Нараду відкрив голова районної державної адміністрації Віктор Ананійович Турик, який привітав присутніх із початком оздоровчого сезону та зазначив, що голова обласної райдержадміністрації Андрій Гордєєв наголошує, що пріоритетним напрямком розвитку Херсонської області є розвиток туристичної галузі. Очільник райдержадміністрації закцентував увагу на тому, що райдержадміністрація налаштована на співпрацю та допомогу закладам оздоровлення та відпочинку.

Також до присутніх звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Миколайович Павленко, який зазначив, що районною державною адміністрацією з початку поточного року проведено низку заходів, спрямованих на розвиток туристичної галузі району. Детально проінформував присутніх про використання коштів цільового фонду за 2018 рік зокрема, налагоджено співпрацю з туристичними асоціаціями, досягнуто домовленість про проведення низки фестивалів протягом курортного сезону на території району, розроблено логотип туристичного бренду та міні-гайдлайн Скадовського району, який має на меті його використання у просуванні туристичних продуктів району, впізнаваності наших курортів на туристичному ринку та з метою використання  в оформленні офіційних документів елементів архітектури населених пунктів, рекламних носіях та іншому. Сергій Миколайович Павленко висловив щиру подяку від районної державної адміністрації усім закладам відпочинку та оздоровлення, які у 2018 році надали фінансову підтримку до цільового фонду  соціально-економічного та курортно-рекреаційного розвитку Скадовського району, сприяли відпочинку дітей пільгових категорій та для продовження роботи у цьому напрямку висловив прохання по можливості укласти відповідні договори та сприяти його наповненню.

            Представники районних служб та відомств, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації довели до відома керівників оздоровчих закладів основні завдання, які будуть спільно вирішуватись у поточному оздоровчому сезоні, ознайомили із можливостями надання допомоги в роботі.
            Кожному із присутніх була надана можливість висловити свою думку, внести свої пропозиції та зауваження. Директор бази відпочинку «Гілея» Володимир Владимиренко проінформував про проблеми з якими директорам та власникам оздоровчих закладів доводиться «зустрічатись» та свої пропозиції щодо їх вирішення.

Сергій Миколайович Павленко дав змогу виступити та зазначити про свої пропозиції місцевим товаровиробникам, зосередивши увагу  на їх підтримці, з метою надходження коштів до державного та місцевого бюджету за рахунок сплати податків. Серед товаровиробників були представники: споживчої кооперації «Хлібокомбінат», представник ТОВ «Меркурій», а також про надання охоронних послуг та безпеку громадян представник «Поліції охорони».

Також приймав участь у нараді керівник громадської організації «Молоді Ініціативні» Артем Анатолійович Костюченко, який розповів про соціологічне дослідження туристичного сезону 2018 року у Скадовську та Лазурному», висловив думку організації з цього питання та виступив з проханням до керівників оздоровчих закладів підтримати дане дослідження у 2019 році шляхом розповсюдження анкет «Оцінки відпочинку» безпосередньо відпочиваючим в закладах для досягнення більш точних результатів.

Голова РДА закликав до співпраці та допомоги для злагоджених дій районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та керівництва оздоровчих закладів, запевнив, що тільки спільні дії будуть спрямовуватись на якісну підготовку до проведення нового оздоровчого сезону та акцентував, що буде зроблено все, для сприяння покращенню умов оздоровлення та відпочинку, приваблення нових туристичних потоків та додаткових фінансових надходжень для розвитку району.
Скадовський район готовий гідно зустріти відпочиваючих та гостей не лише нашої країни, а й з інших країн світу!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора