Під керівництвом голови районної державної адміністрації відбулося засідання оргкомітету

Дата: 12.03.2018 16:15

Фото без описуСьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулося засідання оргкомітету з питань урочистого відкриття спортивного майданчика із штучним покриттям та відзначення 50-ти річчя КПНЗ «Скадовська РКДЮСШ». У роботі зібрання взяли також участь представники районної державної адміністрації та відділу культури районної державної адміністрації, міської та районної рад, КЗ «Скадовський центр ПМСД», КЗ «Центральна районна лікарня», Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції ГУНП України в Херсонській області, районного сектору ГУ ДСНС України у Херсонській області, РБК імені Т.Г. Шевченка, КПНЗ «Скадовська РКДЮСШ».

У ході робочої зустрічі члени оргкомітету вислухали пропозиції, які озвучив директор КПНЗ «Скадовська РКДЮСШ» Олександр Горобець щодо відзначення 50-річчя КПНЗ «Скадовська РКДЮСШ» та визначилися із відповідними заходами.

Про план заходів до відкриття спортивного майданчика учасників зібрання поінформував директор РБК імені Т.Г. Шевченка Анатолій Волошин.

Учасники засідання обговорили формат проведення заходів та внесли свої пропозиції. Проведення святкування заплановано на 23 березня, початок о 10.00 годині.  Заходи розпочнуться із урочистого відкриття спортивного майданчика по вул. Гагаріна 61, за участі керівництва обласної державної адміністрації. У великій залі РБК ім.. Т.Г. Шевченка об 11.00 годині заплановано провести тематичну концертну програму.

Підводячи підсумки засідання, Віктор Ананійович наголосив, що від злагодженої роботи всього оргкомітету залежить якість проведення заходів.

Наступне засідання оргкомітету заплановане на 08.30 годину 19 березня в студії селекторного зв’язку РБК ім.. Т.Г.Шевченка.