Урочистості до Дня захисника України відбулися у Скадовську

Дата: 16.10.2018 16:28

Фото без опису   Фото без опису                                  У п’ятницю, 12 жовтня, напередодні визначного свята —  Дня захисника України у Скадовському районному будинку культури ім..Шевченка відбувся урочистий захід, присвячений військовослужбовцям району. Громадськість Скадовщини вшанувала мужність і звитягу своїх воїнів, чоловіків і жінок, які захищають кордони України, схилила голову перед іменами загиблих героїв, висловила шану і вдячність матерям і батькам, які виховали гідних та сміливих синів і дочок.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Павленко висловив військовослужбовцям слова подяки за мужність та героїзм під час виконання бойових завдань та побажав всіх благ захисникам нашої держави. Сергій Миколайович зазначив: «Найцінніше, що є в нашому житті – це мир і спокій. Саме завдяки самовідданості наших бійців, ми на Херсонщині спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом. Кожної миті ми повинні усвідомлювати, що наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє. У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини».

За участь у АТО кращих військовослужбовців Скадовського району було нагороджено відзнаками Президента України. За зразкове виконання службового обов’язку, підтримку обороноздатності країни подяки голови райдержадміністрації оголошено підполковнику, військовому комісару Скадовського районного військового комісаріату Власиневичу Валерію Федоровичу; майору, заступнику військового комісара - начальнику мобілізаційного відділення Скадовського районного військового комісаріату Куцу Євгенію Олександровичу; старшині, оператору відділення військового обліку, бронювання сержантів солдатів запасу Скадовського районного військового комісаріату Войтовичу Сергію Миколайовичу; солдату, молодшому спеціалісту військової частини А2845 Картелюк Ользі Степанівні; старшому солдату, старшому дизеліст-електрику військової частини А2845 Хільчук Марині Олександрівні; молодшому сержанту, молодшому інспектору прикордонної служби 2 категорії - водію відділення логістики відділу прикордонної служби «Скадовськ» Білому Олександру Миколайовичу; прапорщику, відповідальному виконавцю відділу прикордонної служби «Скадовськ» Цимбал Марині Іванівні.

Після офіційних привітань відбулася святкова концертна програма. В ході заходу були покладені квіти до  пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» (м. Скадовськ), меморіальних дошок героям – учасникам АТО Бєлікову В., Олійнику А. (м. Скадовськ, с. Антонівка), до пам'ятників, пам'ятних знаків, місць поховань захисників України, учасників національно-визвольних змагань, загиблих учасників антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях.